Čištění klimatizací OZÓNEM

V systémech klimatizací vznikají bakterie a plísně, které zde naleznou ideální životní podmínky. Ty jsou původcem zápachu, mohou ohrožovat zdraví řidiče a pasažérů (malých dětí, alergiků), a také způsobovat korozi výparníku.

Čištění klimatizací OZÓNEM
se jedná o mikrobiologickou desinfekci, která je velmi účinná nejen na systém klimatizace, ale zároveň dezinfikuje i interiér vozu. V kabině vytváří ozón, který vyčistí a odstraní zápach organického i neorganického původu. Neexistuje žádný virus či bakterie odolávající ozónu. K dezinfekci ozónem dochází prasknutím buněčné stěny. Zcela hravě pak dokáže odstranit např. zápach po rozlitém mléce z potahu sedadla automobilu. Při čištění je využíván nejmodernější dezinfekční prostředek používaný ve zdravotnictví ozon O3. Čistý bezbarvý plyn, který nezanechává stopy ani zápach a nezpůsobuje žádné alergické či dýchací potíže, které mohou vytvářet chemické dezinfekční prostředky.
Různé sprejové deodoranty a levné visící prostředky typu „čerstvý vzduch“ neodstraní zápachy, pouze je maskují příjemnějšími pachy. Nezabíjejí a neodstraňují zdroje zápachů - bakterie, plísně a kvasnice
Odborníci doporučují alespoň jednou do roka provést čištění a dezinfekci autoklimatizace a doplnění chladiva.


Zavádějící cena  na jaro 2013. Přijeďte si nechat vyčistit Vaši klimatizaci za pouhých 300,- Kč.